a400f75d-d04b-4f89-851a-1d4a36611d42.jpg

Hakkımızda

Firmamız 2018 yılından bu yana sürekli gelişerek online alışveriş tesettür giyim perakende sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

   Amacımız, siz değerli müşterilerimize tesettür elbise, tesettür tunik, tesettür kombin vs. tüm tesettür giyim ürünlerini daima en kaliteli ve en uygun fiyatlara hizmetinize sunarak kurumumuza olan güveninizi sonsuz kılmaya çalışmaktır. Artık moda yurday womanconncept.com olarak tüm dünya ülkelerine sorunsuz olarak hizmet verebilmekte ve tesettür giyim ihtiyacı olan herkese ürün gönderimi yapabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

   

   Kaliteli ve hesaplı alışveriş sloganı ile online alışveriş üzerine 2019 yılı itibariyle başlangıç yapan womanconncept.com , internet üzerinden en güncel tesettür ferace, tesettür abiye, tesettür kap ve tüm tesettür ürünleri ni güvenli ve hızlı bir şekilde, her zaman yeni kampanya ve fırsatlarla sizlere sunmanın hedefindedir.

 

   womanconncept.com tesettür kombin, tesettür elbise, tunik, ferace, abiye, kap, pardesü, şal, eşarp ve diğer tüm tesettür ürün ve tesettür aksesuarlarına başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlara, istediğiniz her zaman ulaşmanızı sağlayan bir alışveriş sitesidir.

 

   womanconncept.com olarak, örnek olma amacıyla hareket ederek yenilikleri sürekli keşfedip değerlendirme vizyonumuzla, istihdam ve yatırımlarımızla da ülke ekonomisinede sürekli faydalı olmaya çalışmaktayız.

 

   womanconncept.com hizmet kalitesi ve nitelikli çalışanlarıyla, 7/24 olarak sizler için sürekli çalışan, hizmet veren ve büyüyen bir marka olma yolunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına gurur duymakta ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz..

Destek için iletişime geçin.
arrow&v

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

womanconncept

  • Facebook
  • Instagram

Sayfamızı Takip Edin Haberdar olun

whatsapp-siparis.gif

There is cargo to all countries in shopping made by credit card