top of page
a400f75d-d04b-4f89-851a-1d4a36611d42.jpg

KARGO&TESLİMAT

 

KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde 200 TL ve üzeri kargo ücretsizdir kapıda ödeme tercih edildiğ takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 3.90 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 200 TL altı alışverişlerde 10.00 TL kargo bedeli, 4.00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz ARAS  Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz moda yurday 'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için womanconncept.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

womanconncept

  • Facebook
  • Instagram

Sayfamızı Takip Edin Haberdar olun

indir.jpg

There is cargo to all countries in shopping made by credit card

bottom of page